KONST / Litografier / Färglitografi 9737404
nr 973 7404
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Färglitografi, James Coignard (1925-2008), 2 / 10, signerad, bladets mått: 57x43
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 augusti 2015
kl 20:18:46
10/8 20:09:02
700 kr
10/8 20:13:46
James Coignard
Läs mer om James Coignard